Telefon Numaramız

0532 172 4134 / 0264 222 13 33

Hakkımızda

Hakkımızda | İşkon İş Kıyafetleri
Hakkımızda | İşkon İş Kıyafetleri

23+

Yıl Deneyim

SAKARYA İŞ KIYAFETLERİ

İşkon İş Elbiseleri müşterilerine iş giyimi konusunda ürün ve model çeşitliliği sunmaktadır. Kendi oluşturduğu zengin ürünlerin yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda modeller de hazırlanarak; farklı ihtiyaçlara ve farklı beğenilere göre üretim gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden beri, İşkon İş Elbiseleri'nin her ürünü kalitesi ile öne çıkmaktadır. Firma prensibi olarak kalite, ticari her türlü kaygının önünde tutulmaktadır. "Personel giyimi şirket imajının göstergesidir." İnancından hareketle söktör özelliklerine ve farklı çalışma koşullarına göre geliştirilen yeni modeller ile müşterilerinin ilgi ve beğenisini kazanarak, iş elbiseleri sektörüne yeni bir soluk getirmektedir.

Şirketimiz 2009 yılında Sakarya’da 1200 metre kare kapalı alanda kurulmuştur. İşkon’ da tüm süreçler (üretim , kesim ütü ve paketleme hattı) firmamız bünyesinde yapılmaktadır. İşkon ; iş hacmini ve ürün kalitesini artırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite politikamız : Geliştirmiş olduğumuz kalite yönetim politikamız ile tam zamanında üretim yaparak sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Misyonumuz: Seçilmiş iş ortakları , satış ve yönetim stratejileri ile düşük maliyetli yüksek kaliteli iş elbiseleri ve kıyafetleri üretmek ve müşterilerimizin iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz : Nitelikli insan gücü ile çevreye ve insana değer katarak iş kıyafetleri sektöründe, yurt içi pazarında önemli bir yer edinmek.

Hakkımızda | İşkon İş Kıyafetleri
Hakkımızda | İşkon İş Kıyafetleri

23+

Yıl Deneyim
BİR SORUNUZ MU VAR?

Hemen Bize Ulaşın